Czytanie na dywanie - po angielsku!

W tym roku szkolnym również kontynuujemy współpracę ze szkołą językową Early Stage - angielski dla dzieci i młodzieży.

A co to za współpraca?
To cykl spotkań, który Early Stage Komorów organizuje we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie dla wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat.

Na każdym spotkaniu towarzyszy nam inna książeczka oraz mnóstwo gier i zabaw językowych; dzieci wykonują też projekt plastyczny.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 15-oro dzieci.
Zapisy: 22 350 96 35; sms 505-783-959; info@biblioteka-komorow.pl

24 października

W ramach naszych pierwszych warsztatów zapraszamy na spotkanie z wyjątkową krową - specjalistką od sztuczek magicznych!
Nasza bohaterka chce wyczarować białego królika z kapelusza, ale zamiast królika wyczarowuje: kwiaty, dżdżownicę czy... skarpetki!

Czy uda jej się sztuczka z królikiem?
Dołączcie do nas, aby wziąć udział w tym wyjątkowym pokazie magicznych sztuczek, w towarzystwie książeczki "Conjuror Cow" autorstwa Julii Donaldson!

Zapisujcie się!
Ilość miejsc ograniczona!